Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Janů chce mladíčka! Už mě nebaví být sama, sháním pořádného chlapa nejen na SEX, vzkazuje čtenářům eXtra.cz

Je to pořád kus pěkné ženské!
Zdroj: profimedia.cz
Zpěvačka Petra Janů (63) po smrti manžela Michala Zelenky (†63) je dlouho sama. Možná sama se ještě vnitřně srovnává s nešťastnou událostí, po které jí zůstal šrám na srdci. Jak se ale říká, čas je skvělý lékař a Petra exkluzivně eXtra.cz přiznala, že se nebrání vztahu s novým mužem...

Ještě nedávno byla přesvědčena o tom, že probouzet se vedle někoho už nebude. „Už jsem si zvykla být sama a dělat si, co chci. Doma v bytě chlapa už vážně nechci,“ byla její slova před rokem. Jenže vše se změnilo!

„Novému vztahu se nebráním. Je ale pravda, že mám vysokou laťku, kterou nastavil manžel, s nímž jsem přes třicet let byla. No a jaký by nový muž měl být? Tak určitě mladší, maximálně do těch padesáti let, a hlavně s ním musí být sranda,“ svěřila nám zpěvačka, která začátkem dubna odlétá se třemi kamarádkami na Kubu. „Užijeme si to tam,“ těšila se.

V minulosti se mluvilo také o tom, že Petra ráda jezdí prohánět koloušky do Řecka, kde si dopřává sexuálních radovánek. „To je hloupost, vím o tom, jen mě pobavilo, co vlastně všechno ve svém věku zvládám,“ dodala s úsměvem zpěvačka, která nepopřela, že na sexuální radovánky sem tam někoho měla.

Ovšem aby nezůstalo jen u jejích pseudolásek, soustředí se i na hudbu. Už začátkem listopadu se těší na turné se skupinou Amsterdam – tedy na 12 koncertů po Česku, při kterých bude hostem zpěvák Václav Noid Bárta.

Související články

Další články