Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Petra chtěla jezdit ve třech! Proč mě také zvala? Zuzana Paroubková otevřeně o životě ve trojici

+ Dalších 10 fotografií
Zuzanu Paroubkovou opustil manžel Jiří a vyměnil ji za mladší model, tlumočnici Petru. S tou má dceru Margaritu a dlouho se chlubili luxusními dovolenými a romantikou ve dvou. Jenomže teď vyplývá najevo, že nic není tak, jak to vypadá. Jiřího bývalá manželka totiž měla k páru pořád blízko. Podle Petry i to byl jeden z důvodů k rozchodu.

Zuzana Paroubková i po rozvodu výrazně zasahovala do chodu jejich domácnosti a hlavně jejich dovolených. Petra s Jiřím neměli čas jenom pro sebe a bylo to právě kvůli rozhodnutí bývalého premiéra.

„To, že s námi bude Zuzana trávit čas, jezdit s námi na dovolené a podobně, bylo manželovo rozhodnutí. Měl k tomu nějaké své důvody, které jsou opět velmi osobní a nechci o nich mluvit. Nicméně jsem se mu snažila vyjít vstříc a souhlasila jsem. A to byl také jeden z důvodů, proč se naše manželství dostalo tam, kam se dostalo. Šlo o vztah, jaký byl mezi nimi. Teď nechci, aby to vyznělo, že měli nějaký intimní vztah, to vůbec ne. Ale povaha toho vztahu pro mě nebyla akceptovatelná. Ona ale za nic nemůže, tím bych to uzavřela,“ řekla Petra Paroubková Blesku.

Zuzana Paroubková nám ale pro eXtra.cz řekla, že Petře přítomnost Paroubkovy bývalé ženy až tak nevadila. A to hlavně v případech, kdy výrazně vypomáhala s chodem domácnosti.

„Co Petře na nás dvou vadilo? Já si myslím, že cesta do Rakouska a ty pobyty na chatě. Ale musím říci, že ona sama si přála, abych do toho Rakouska s nimi jela. Ještě jsem se bývalého manžela ptala, zda to opravdu chce. A chtěla. Na tu chatu to bylo to samé. Mám tam jezdit, jsem se ptala. To bylo zase kvůli vaření, abych pomohla,“ uvedla Zuzana pro eXtra.cz. „Já jsem jí řekla, jestli ti to nebude vadit a jsi si jistá, tak když ti to nebude vadit, tak pojedu,“ dodala paní Zuzana.

Tohle vypadá na opravdu zajímavý manželský trojúhelník a je jasné, že Jiří Paroubek má ke své bývalé ženě stále blízko. Na svatbě jejich syna se procházeli ruku v ruce a Zuzana ho navíc ve středu ráno přišla podpořit na soudní stání, kde se začal řešit rozvod. Více informací ZDE.

Související články

Další články