Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Perverzní útok na vysloužilého koně: Neuvěříte, co tomuhle zvířeti někdo udělal!

Neskutečné, čeho jsou někteří lidé schopní.
+ Další fotografie
Žena z Tasmánie napsala na Facebook příspěvek, v němž ostatní informuje o šokujícím napadení svého koně. Neznámý pachatel se zaměřil především na intimní partie a zvíře po jeho útoku zůstalo zraněné a zakrvácené.

Courtney Laskey (21) má Gemmu, dnes třicetiletého plnokrevníka, od svých dětských let. Když ho šla před pár dny vyvést, povšimla si divných zranění.

„Při bližší prohlídce během krmení jsem si všimla, že má mezi nohama spoustu krve, a ke svému zděšení jsem na jeho intimních partiích našla velkou ránu,“ napsala žena na svém Facebooku.

Ač se tomu jí ani její matce nechtělo věřit, všechno ukazovalo na to, že koně někdo sexuálně zneužil, popřípadě k tomu použil nějaké předměty. Během ošetřování dokonce musel první veterinář zavolat dalšího, protože se s něčím takovým dle svých slov dosud nikdy nesetkal.

Naštěstí se Gemma už uzdravuje a podle veterinářů bude opět v pořádku.

Courtney však svůj příběh sdílela dál, aby si ostatní dali na svá zvířata pozor a viděli, jaké zvrácené lidské bytosti se na světě pohybují.

Pachatele se momentálně snaží dopadnout policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články