Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pepa Štika a Ornella Koktová: Tady je 7 bodů jejich tajné předmanželské smlouvy!

Zdroj: archiv free1.cz
+ Další 4 fotografie

Nebohý Josef Kokta (57) se včera počtvrté oženil a odteď si bude dělat, co Ornella (21), pardon, její matka chce. Podle exkluzivních informací eXtra.cz pár nemá předmanželskou smlouvu, protože nebylo ani na ex offo, ale my si stejně myslíme, že nějakou dohodičku spolu podepsali. Tedy Ornella jenom třemi křížky samozřejmě, ale podepsali, stálo tam určitě něco jako:

1. Josef si nebere jen Ornellu

Ale i její matku Moniku. Obě musí na slovo poslouchat, ale za to jej budou rodiče Ornelly živit a šatit, vyjma účtů za kurvy a seker v Kozičce.

2. Pepa nebude souložit s Charlotte

Ženich bere na vědomí, že náctiletá sestra nevěsty ojede vše, co nevyleze na strom, a nebude s ní mít sex. Tedy alespoň ne bez vědomí její matky, která v případě Pepova nečekaného opětovného zbohatnutí umí být velkorysá.

3. V případě rozvodu je všechno staré Štiky

Dojde-li na rozvod, což je u počtvrté ženatého Kokty nanejvýš pravděpodobné, je všecko Ornelly. Kokta si odnáší jen to, co si do hnízdečka lásky pronajatého rodiči nevěsty přinesl, tedy kartáček, 2x trenýrky, 4 000 neprodaných kusů cédéček Gabriely Partyšové (36) a opar. Případný průběžně nabytý majetek odevzdává Kokta již v průběhu manželství tchyni.

4. Kokta se nesmí kurvit

No tak dobře, ale mohl by tento bod dodržovat alespoň o nedělích (lichých).

5. Do médií se vyjadřuje Pepa

S novináři hovoří zásadně Kokta, který je zkušenější a chytřejší, což jsou ovšem v případě Ornelly Štikové s naprostou jistotou i libovolní náhodní kolemjdoucí. Takže v případě, že není přítomen Pepa a je třeba něco chytrého říct, promluví kdokoli, jen ne Ornella, před kterou má přednost nejen kdokoli z přítomné rodiny nebo služebnictva, ale i již zmiňovaný náhodný kolemjdoucí!

6. Babička nesmí k miminku, a když ano, tak na chvilku

Rodina Štikových uznává, že matka Štiková (42) je strašlivá bytost a není nutné jejím obličejem a názory stresovat miminko. Ke Quentinkovi se tedy přibližuje přesně podle platného letového řádu, náhradní termíny a zpoždění se nepřipouštějí, na případné poruchy jejího létajícího koštěte se nebere zřetel.

7. Tchán může vše

Starý Štika má naopak povoleno vše, včetně soulože s nevěstou či soulože s Partyšovou atd. V rodině bude uznáván jako nejvyšší božstvo už proto, že má za sebou dvacet let vedle predátorky Štikové. Dodatek: To, že je starý Štika božstvo, ještě neznamená, že famílii neřídí ta stará matrona!

Související články

Další články