Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pepa Rychtář hodlá svou Džambulku strčit do odmašťovny, aby se už srovnala

Josef Rychtář s Ivetou ještě v době, kdy byla trochu víc normální.

Co bude s Ivetou Bartošovou (47) dál? Přesně tuto otázku si teď kladou všichni a eXtra.cz přineslo pět možností, jak Iveta dopadne. Zdá se, že hned v prvním věštění jsme se trefili, Pepa Rychtář (55) totiž opravdu hodlá zuboženou pěnici strčit za zdi léčebny.

Bartošová ihned poté, co se vymanila ze zajetí rodu hraběte Piccolina Spaghetucciho, se zase přimkla ke svému medvědobijci z Říčan, zapomněla na svého únosce Macuru a hodlá sekat latinu po boku Pepy.

Ten jí ale její italské extempore nehodlá odpustit jen tak a hned poté, co se tenhle páreček komediantů navrátí do rodné země, se bude snažit Ivetu přesvědčit, aby se šla léčit ze své závislosti na všem, co se dá vypít nebo má tvar pilule. Ta evidentně udělá i stojku na hlavě, pokud jí to řekne zrovna Pepa, ale za poslední dobu je to jediná rozumná věc, kterou od nich slyšíme.

Nezbývá než doufat, že se nevynoří nějaký její další pošahaný zachránce, jako byl Macura, který by ji zcela mimo sebe odtáhnul třeba na jiný kontinent. Když totiž na to přijde a před Ivetou budete koulet flašku, následuje vás klidně i na Antarktidu. Čtyři zdi a vypolstrovaný pokoj už potřebuje jako sůl.

Mohlo by vás zajímat

Další články