Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Penny z Big Bang Theory se nechala nafotit jen v prádle: Tahle sexy kráska o sobě říká, že je tlustá!

Kaley Cuoco se nechala nafotit pro pánský magazín.
+ Další fotografie

Herečka Kaley Cuoco (27), která představuje v kultovním seriálu Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) sousedku Leonarda a Sheldona Penny, se nechala nafotit pro červencové číslo pánského magazínu FHM jen ve spodním prádle.

A Kaley na snímcích vypadá, že si focení opravdu užívala. Herečka fotografovi pózovala v luxusním spodním prádle. Na jednom snímku leží na břiše v černobílých pruhovaných kalhotkách, pije ledovou kávu a svůdně kouká do kamery. Na dalším záběru sedí v tmavě modré košilce s velmi hlubokým výstřihem na dřevěném stolku.

Postava Penny v seriálu pracuje jako servírka v restauraci Cheesecake Factory. Snaží se uspět jako herečka, ale zatím se jí podařilo akorát natočit reklamu na přípravek proti hemeroidům.

Přestože půvabnou Kaley oslovil už několikátý pánský magazín, ona sama si myslí, že je příliš tlustá. „Pořád si to o sobě myslím a taky nenávidím svoje zuby. Ale už je to lepší. Postupem času jsem se začala brát taková, jaká jsem,“ dodala Cuoco.

Mohlo by vás zajímat

Další články