Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pedofilní sklony a 4 tresty v rejstříku! Ani tohle kriminalistům nestačilo a nechali Otu S. na svobodě! Co by jim dnes Míša vzkázala?

Ota S. měl za sebou pokus o zneužití Míšiny kamarádky. Policie ho ale
nechala na svobodě.
Zdroj: Facebook, reprofoto: TV Prima
+ Dalších 10 fotografií
Čtyři trestné činy různého charakteru. A také pokus o pohlavní zneužití dívky, která byla kamarádkou zmizelé Michaely Muzikářové (12). To vše měl na svědomí Ota S. Kriminalisté to moc dobře věděli. Přesto nechali toto individuum na svobodě. Co by jim dnes vzkázala sama Míša? Hodila by na kriminalisty vinu za své zmizení tak, jako to dělá laická veřejnost i odborníci.

Kriminalisté z Ústí nad Labem se obrnili hradbou mlčení a nechtějí k případu Michaely Patricie Muzikářové sdělovat žádné nové informace. Prý vše poctivě vyšetřují a až bude čas, tak veřejnost seznámí s výsledky. Co jim také jiného zbývá? Všechny dostupné informace naznačují, že nejvíce podezřelou osobu měli celou dobu před očima. Přesto Otu S. nesebrali. Naopak pozemské spravedlnosti definitivně unikl, protože se oběsil.

Lidové noviny uvedly, že Ota S. měl v rejstříku trestů čtyři záznamy pro trestnou činnost různé povahy.

Také se ví, že Ota S. obtěžoval a osahával Míšinu kamarádku, kterou se pokusil opít vodkou. Tato dívka i sama Míša z Oty S. měly velký strach.

Kriminalisté věděli, že Ota S. se na Facebooku vydává za mladé chlapce kolem 14 let a oslovuje nezletilé dívky.

Lidové noviny také uvedly, že v Míšině pokojíčku se našly stopy spermatu. Vše nasvědčuje, komu tělní tekutina patřila.

Zní to naprosto neuvěřitelně a skandálně, ale Ota S. dále chodil po svobodě, a dokonce se dál zdržoval v bytě, kde Míša se svou matkou žila.

Kriminalisté čelí hněvu veřejnosti, že celý případ brutálně podcenili a zmastili celé vyšetřování – psali jsme ZDE.

Co by jim dnes vzkázala Míša? Pochválila by ústecké kriminalisty? To je nepříjemná otázka a nedivíme se, že ústečtí kriminalisté raději mlčí.

Související články

Další články