Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pčelár poprvé promluvil o nočních intimnostech s Farnou: Co nám řekl o skandálních fotkách z tajného rande?

Ewu a Štefana pak ještě večer zřejmě čekaly ústní zkoušky.
+ Další fotografie

Našemu webu, který v sobotu otiskl fotografie dokumentující tajné noční rande Ewy Farné (19) a jejího vysněného prince, finalisty SuperStar Štefana Pčelára (24), se konečně podařilo uhnat samotného pachatele, který společně se zpěvačkou dostal ještě v den otištění článku pořádné „kapky“ od vedoucího projektu Pepeho Majeského.

Na Pčelárovi bylo hodně vidět, že by o situaci, kdy byl nafocen v jednu ráno v baru v pražské Dlouhé ulici společně s Farnou, nejraději nemluvil: „Nic mezi námi není, jsme jen přátelé a přátelé se potkávají,“ osvětlil nám Števo, co že dělal tajně a ve volném čase uprostřed noci na stejném místě jako afektovaná porotkyně, navíc mimo oficiální akci televize či společenský večírek.

Že to nebylo rande či tajná schůzka, to nám Števo vzápětí ozřejmil: „Potkali jsme se víceméně náhodou po koncertu Pink!,“ vydoloval ze sebe a my už pochopili, že náhoda je blbec, třeba když polská zpěvačka a chasník z Nitry, které bulvár měsíc podezírá z kopulace, takhle náhodou svede pod rouškou tmy osud v nočním městě dohromady.

Štefane, a teď ještě tu o Budulínkovi…

Mohlo by vás zajímat

Další články