Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pavelče, Tlustý a spol., mějte se na pozoru! Kobzanová učí zlatokopky fígle, jak sbalit bohatého hokejistu!

Diana učí kamarádky své fígle.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Velmi ráda moralizuje zlatokopky a jejich počínání v legendárním pražském baru Kozička, ale sama je tam nezdravě často. Diana Kobzanová, která je aktuálně ve vztahu s bohatým hokejistou Michaelem Frolíkem, přidává ze zlatokopeckého baru na sociální sítě jednu fotku za druhou!

Má už své jisté, ale nejspíše jí prostředí Kozičky vyhovuje, a proto se tam ráda vydává i nyní. Diana Kobzanová v obležení dalších dívek v poslední době nezvykle často přidává na sociální sítě fotky. Kamarádky určitě ocení její zkušenosti. Však dostala pod pantofel jednoho z nejlépe placených českých hokejistů v NHL Michaela Frolíka.

Svého frajera si také velmi dobře hlídá. Byla jedinou partnerkou všech sportovců, která se objevila na Brenna Cupu ve Velkých Pavlovicích. Také si o tom hodně špitali ostatní sportovci, že Dia je trošku větší stíhačka, než by bylo zdrávo.

Tak uvidíme, zda se holky něco přiučily a povede se jim brzy ulovit nějakého boháče. Volný je aktuálně třeba Jiří Tlustý nebo Petr Nedvěd, kteří velmi rádi Kozičku navštěvují. Třeba se brzy vedle jednoho z nich objeví nějaká sexy kráska, kterou jsme po boku Diany viděli.

Související články

Další články