Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková se toho nebojí: V mrazech předvedla skvostné tělo v bikinách

Zdroj: Instagram
+ Dalších 50 fotografií
Podívejte se
Přestože venku mrzlo, jako když praští, šla Patricie Solaříková (30) do plavek. Jedna z hlavních tváří nekonečného seriálu Ulice se v poslední době svým tělem chlubí ráda. Má ostatně co ukazovat, kdysi oplácaná herečka na sobě totiž tvrdě maká.

Patricie Solaříková si dřív nemohla dovolit vystavovat se v bikinách. Jenže z blonďaté baculky se stala pořádná kobra. Herečka z nekonečného seriálu Ulice na sobě tvrdě zamakala.

A jde znát, že v tom pokračuje. Patricie je ve fitku snad častěji než na natáčení. Výsledky jsou pak jasně vidět. „Venku –3, voda 28. Trochu ztuhlej úsměv, ale bylo to boží, teda kromě toho, že jsem myslela, že mi upadnou nohy, jak ta země studila,“ připsala Solaříková k fotce v titěrných plavkách.

Těžko říct, zda s herečkou vyrazil do maďarských lázní i přítel Tibor Pagáč. Ale vzhledem k tomu, že jde o lásku jako trám, je nanejvýš nepravděpodobné, že by Patricie jela na výlet sama.

Související články

Další články