Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková je dokonalým vzorem pro všechny holky, které chtějí zhubnout: Její tělo je už bez chybičky!

To je ale tělíčko!
+ Dalších 27 fotografií
Jedna z nejoblíbenějších hereček nekonečného seriálu Ulice, Patricie Solaříková, se svlékla u bazénu a ukázala na nafukovací matraci svoji dokonalou postavu, kterou si tvrdě vydřela. Už dávno to není ta oplácaná mařena, ale holka s moc pěknou kostrou.

Herečka Patricie Solaříková je známá hlavně tím, že se pěkně dlouhou dobu prala se svými kily navíc. Když to byla ještě náctiletá teenegerka, tak se nemusela o svou váhu vůbec starat. Byla přirozeně hubená.

Jenomže čím byla starší, tím víc šla kila nahoru a všimli si toho i diváci seriálu Ulice. Jedni se Patricie zastávali s tím, že takhle má vypadat pořádná baba a druzí jí radili, aby okamžitě zhubla, protože vypadá jako nějaká mařena od vedle.

Herečka si z nenávistných komentářů nic nedělala, ale rozhodla se, že půjde do sebe. Na sociálních sítích pravidelně postovala fotky z fitka a tvrdě dřela. No a výsledky jsou už tady. Nedávno přidala na svůj Instagram fotku, na které leží v bazénu na lehátku a vypadá naprosto senzačně.

Přebytečná kila jsou pryč a ze seriálové Terezy Jordánové je opět štíhlá dívka, za kterou se otočí nejeden chlap.

Mohlo by vás zajímat

Další články