Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová ukázala sestru: Krásná Linda okouzlila hereččiny fanoušky

Patricie Pagáčová ukázala sestru: Krásná Linda okouzlila hereččiny fanoušky
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
sourozenci
V některých rodinách mají zkrátka krásy na rozdávání. Herečka Patricie Pagáčová (31), dříve Solaříková, se pochlubila fotkou se svou sestrou u stromečku. Nelze si nevšimnout, že Linda je opravdu krásná žena a kdyby se rozhodla pro práci v showbyznysu, měla by Patricie konkurenci.

Jako vejce vejci si sice podobné nejsou, obě jsou však nádherné. Patricie Solaříková se v průběhu svátků sešla se svou sestrou a fanoušky potěšila společnou fotkou u stromečku. Nad Lindinou krásou se příznivcům hvězdy Ulice zastavil dech.

Mít krásnou tvář je jako výhra v loterii a není pochyb o tom, že sestry Solaříkovy vyhrály jackpot. Ačkoliv je Linda vystudovanou lékařkou, se svým vzhledem by se ani zdaleka nemusela bát vkročit do světa showbyznysu. Patricie by tak na hereckém poli měla silnou konkurenci.

Nad Lindinou dokonalou tváří se fanoušci Pagáčové pozastavili. „Ségra je moc krásná,“ zní jeden z obdivných komentářů. Podobných se pod společnou fotkou nádherných dam sešla spousta. Co myslíte, která z nich je krásnější?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy