Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová se pochlubila fešným manželem a výstavní postavou: Ukázala žhavé křivky

Žhavá Patricie Pagáčová: Pochlubila fešným manželem Tiborem Pagáčem a výstavní postavou
Zdroj: Profimedia/Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
kráska

Patricie Pagáčová se ukázala v plné kráse na představení nové rodinné soutěžní show Česko na grilu, na které nechyběla ani redakce eXtra.cz. Moderátorka přišla se svým mužem a vynesla vkusné modré tričko, které zvýraznilo její křivky. Nový pořad bude moderovat. 

Kráska Patricie Pagáčová, známá ze seriálu Ulice či Iveta, byla na představení nového televizního pořadu. Bude moderovat show Česko na grilu. "Já mám ráda kulinářské pořady, protože mám ráda jídlo," svěřila se herečka v rozhovoru pro eXtra.cz, proč přijala tuto nabídku.

Patricie dorazila na akci ve třpytivě modrém triku a kožených kalhotách, které nejenže zdůraznily její přirozenou krásu, ale také ukázaly její šarm a eleganci. Triko a volné kalhoty doplnila luxusně vypadajícími botami na podpatku.

Herečka v obepnutém outfitu ukázala skvělou postavu, kterou, jak sama řekla, nemá díky dietám. "Já jsem odpůrce diet, já si myslím, že ten základ je furt stejný, a to je prostě se nepřežírat a hýbat se. Nic jiného nefunguje," prozradila, jak si udržuje skvělou postavu.

Doporučený rozhovor s Patricií Pagáčovou:

Na tuto akci nepřišla Pagáčová sama, doprovodil ji manžel Tibor, který jí byl po boku celou dobu a krásku si hlídal. S manželem mají dceru Bibianu. Ze slavných kolegů byli na akci k vidění například šéfkuchař a porotce soutěže Zdeněk Pohlreich či Tomáš Zástěra, který také bude hodnotit soutěžící.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy