Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová prokoukla: Z urousaného káčátka se proměnila v upravenou dámu

Patricie se pochlubila novými vlasy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
změna
Bývalá hvězda Ulice a nynější posila seriálu Modrý kód Patricie Pagáčová (30) navštívila po nějaké době svého kadeřníka. Fotografií těsně po úpravě se pochlubila na sociální síti a je nutno podotknout, že herečka opravdu prokoukla. Z Patricie, kterou většinou vídáme s vlasy svázanými do culíku nebo drdolu, se rázem stala elegantní mladá dáma.

Patricie si v poslední době dělá čas jen na sebe, což je chvályhodné. Poté, co začala mimo další herecké aktivity natáčet seriál Modrý kód, je už zase v jednom kole. Odpočinek a relax je proto důležitý. Před pár dny se nechala vyfotit polonahá ve spa resortu, kde se nebála ukázat svůj zadeček.

Po rychlé návštěvě relaxačního centra se stačila i objednat u kadeřníka a výsledkem se pochlubila na Instagramu. "Tak vlásky oživený," napsala k fotce z kadeřnického salonu. Patricie opravdu velmi prokoukla. I když se herečka nikdy nepyšnila bujnou kšticí, její kadeřník jí dokázal na hlavě vykouzlit příjemnou změnu.

Jemné vlasy, jaké má Patricie, vyžadují pravidelnou péči, která se vyplácí. Jak se říká, každý den není posvícení, proto je i hvězda seriálu někdy zastižena s urousanou a splihlou hlavou, kterou má občas každá žena.

Na Patricii coby Lauru se můžete v seriálu Modrý kód těšit po Novém roce.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy