Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pátrání po krásné zpěvačce Kelly Clarkson! Prý ji sežrala tahle obézní bublina

Kdo by to byl řekl, že je to jedna a tatáž osoba.
+ Další 2 fotografie
Královna jo-jo efektů a historicky první vítězka obdoby české SuperStar Kelly Clarkson prošla radikální proměnou. Nikoli však k lepšímu. S definitivní platností se z ní stala matróna. Adele má tak kámošku do klubu obézních zpěvaček.

S Kelly to bylo vždycky jako na houpačce. Jednou je z ní štíhlá samice, která skotačí po pódiu, za pár měsíců se ale umí neuvěřitelně vyžrat do podoby zasloužilé čtyřicetileté maminy. Nám je to celkem šumák, ustupujícímu trendu vyzáblin jedině fandíme, ale Kelly tloušťku prostě neumí nosit. Kdyby totiž byla se svými kily spokojená, nesnaží se je neustále maskovat.

Za vším prý stojí stres. Jak se Kelly začne nervovat, žere. A poslední rok zrovna neměla na růžích ustláno. Loni v červnu se jí narodila dcerka River Rose a myslela si, že zažívá ty nejšťastnější chvíle svého života. Jenže pak jí manžel Brandon Blackstock vrazil nůž do zad. Obrazně. Kelly totiž zjistila, že zatímco ona se doma stará o dceru, on si užívá jinde a s jinou.

Od té doby se zpěvačka utápí v samotě a jejími nejlepšími kamarády se staly kobližky. A vzhledem k tomu, kam až to dopracovala, jich spořádá kvanta. Takže dost přežírání, nazuj kecky a alou ven, proběhnout se na sluníčko!

Mohlo by vás zajímat

Další články