Pětadvacetiletá popová hvězda Demi Lovato se v roce 2010 vydala do léčebny. Zde se snažila zbavit závislosti na alkoholu a drogách. Dále měla poruchu stravování a problémy se sebepoškozováním.

K drogám se vrátila v roce 2012. „Pracovala jsem tvrdě na svém programu a nebyla jsem připravená s tím skončit. Brala jsem kokain do letadel, dávala jsem si ho v koupelnách a během celé noci. Během dvou měsíců jsem ho užívala denně,“ přiznala v dokumentu Lovato.

Jednu noc, kterou strávila po barech a opět si užívala kokainového opojení, zjistila, že jí srdce rychle bije a začala se bát, že se předávkovala. Demi v té době propagovala akci, jak zůstat střízlivý. Celou dobu přitom byla na kokainu. I přesto, že jí manažer pomáhal dostat se ze závislosti, Demi nebyla schopná přestat.

Když zjistila, že se jí rozpadá její pracovní tým, nevěděla, co má dělat. Prosila o pomoc svého kouče Bayera. Ten jí zničil telefon a tím pádem přišla o své kontakty na drogové dealery, napsal Daily Mail.

Tím, že se snaží se sebou něco dělat a otevřeně se ke všemu přiznala, vzbudila u lidí velké sympatie. V dokumentu YouTube, který Lovato natočila, podrobně popsala svůj život a boj se svou závislostí.

Demi má na svém twitterovém účtu 50,3 milionu lidí a její Instagram sleduje neuvěřitelných 61,5 milionu lidí.