Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

"Pašovala jsem letadlem kokain," přiznala Demi Lovato

Demi byla pěkně zlobivá holka. Teď změnila svůj život a inspiruje ostatní.
Zdroj: instagram/profimedia
+ Další 2 fotografie
Známá zpěvačka Demi Lovato promluvila o své závislosti na alkoholu a drogách v dokumentu Simply Complicated. Zpěvačka na svém Instagramu sdílela i šokující fotografie, kde se ukazuje před a po.

Pětadvacetiletá popová hvězda Demi Lovato se v roce 2010 vydala do léčebny. Zde se snažila zbavit závislosti na alkoholu a drogách. Dále měla poruchu stravování a problémy se sebepoškozováním.

K drogám se vrátila v roce 2012. "Pracovala jsem tvrdě na svém programu a nebyla jsem připravená s tím skončit. Brala jsem kokain do letadel, dávala jsem si ho v koupelnách a během celé noci. Během dvou měsíců jsem ho užívala denně," přiznala v dokumentu Lovato.

Jednu noc, kterou strávila po barech a opět si užívala kokainového opojení, zjistila, že jí srdce rychle bije a začala se bát, že se předávkovala. Demi v té době propagovala akci, jak zůstat střízlivý. Celou dobu přitom byla na kokainu I přesto, že jí manažer pomáhal dostat se ze závislosti, Demi nebyla schopná přestat.

Když zjistila, že se jí rozpadá její pracovní tým, nevěděla, co má dělat. Prosila o pomoc svého kouče Bayera. Ten jí zničil telefon a tím pádem přišla o své kontakty na drogové dealery, napsal Daily Mail.

Tím, že se snaží se sebou něco dělat a otevřeně se ke všemu přiznala, vzbudila u lidí velké sympatie. V dokumentu YouTube, který Lovato natočila, podrobně popsala svůj život a boj se svou závislostí.

Demi má na svém twitterovém účtu 50,3 milionu lidí a její Instagram sleduje neuvěřitelných 61,5 milionu lidí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články