Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pašeračka Tereza je v háji: Její údajné komplice zprostili viny, v "gangu" zůstala sama

Pašeračka Tereza je v háji: Její údajné komplice zprostili viny, v "gangu" zůstala sama
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
kauza
Tereza Hlůšková (23), která si v pákistánské věznici odpykává více než osmiletý trest za pašování heroinu, kolem sebe měla údajně skupinu lidí, kteří jí v Pákistánu před zatčením pomáhali. Soud ale nyní rozhodl, že žádný z obviněných nemá podíl na pašování tvrdých drog a Tereza tak zůstala po téměř dvou letech obviněná sama.

Do skupiny kompliců měl patřit i jistý Aftab Anwer, který měl Terezu Hlůškovou v den jejího zatčení vézt na letiště a Češka měla přespat u něho v bytě. To se ale neprokázalo a navíc se ukázalo, že jeho jméno bylo ve vyšetřovacím spisu omylem. Informuje o tom Blesk.cz.

Tento muž ale nebyl jediný, kdo byl v Terezině případu zproštěn viny. Stejně tak se dočkal v březnu i realitní makléř Šoajb Hafíz, který měl údajně Tereze zajišťovat ubytování. Podle soudce ale neexistují žádné důkazy, a tak bylo i toto obvinění smeteno ze stolu.

„Stojí za zmínku, že i když vyšetřovatel zanesl Šoajba Hafíze na seznam obviněných, u křížového výslechu před soudem nedokázal říct jméno jediného svědka, který by někdy viděl Terezu Hlůškovou v jeho autě nebo domě,“ řekl tehdy soudce Šahzád Raza.

Bude mít Tereza také takové štěstí u odvolacího soudu? To by se měla obviněná Češka podle tamních médií dozvědět nejpozději do konce tohoto roku.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy