Gábina Partyšová (35) bude dělat všechno možné pro to, aby ze svého života vymazala loňský rok. Modelka Ornella Štiková (20) si udělala dítě s jejím manželem Josefem Koktou (56) a Gábině se zhroutil celý svět. Jako porozvodovou náplast dostane moderátorka obrovský majetek. „Gábině zůstane vše v Petříkově a vše v USA,“ řekl eXtra.cz Kokta.

Luxusní domek za Prahou a bungalov v Naples na Floridě mají dohromady hodnotu kolem 27 milionů korun, což je rozhodně slušná suma. Partyšová má na obě nemovitosti hypotéku, a tak se musí hodně otáčet, aby všechno dokázala splácet. Na TV Prima skončila, takže zbývají společenské akce, kterých přes léto příliš není. Jediným plusem jsou golfové turnaje, které probíhají celou sezonu a na které si jejich pořadatelé z českých hvězd vybírají právě Gábinu jako osvědčenou kvalitu.

Zatímco Partyšová má momentálně starosti, kdy pojede na dovolenou, Kokta musí řešit, kde sebere další finance. „Nezbylo mi skoro nic, začínám znovu,“ povzdechl si podnikatel, který žije v karlínském bytě s Ornellou a jejich synem Quentinem. Rozvodové papíry by měly oběma aktérům dorazit během několika dní.