Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Partyšová se vrací na Novu a všichni se ptají: Přivede si Jaro Slávika?

Zdroj: Nova
+ Další 4 fotografie

Gabriela, rozená Partyšová, později Koktová a dnes už zase Partyšová, se vrací na obrazovky TV Nova.

Namísto Kristiny Kloubkové posílí tým Snídaně s Novou. Námluvy s touto televizí probíhaly delší dobu. Podle informací eXtra Partyšová nejprve nabízela Nově vlastní formát pořadu o celebritách, informace o tom, že byla povolaná narychlo na kamerové zkoušky a nabídku nečekala, které dnes Partyšová komunikuje u konkurence, se tedy zřejmě nezakládají na pravdě.

Velká zákulisní hráčka, která rok a půl úporně tlačí na média, aby tajila identitu jejího kontroverzního slovenského milence, je při všech svých charakterových vadách vynikající moderátorka a pro tým Snídaně bude vedle kolegyně Hany Mašlíkové (32) jistě vynikající posilou.

Ve vzduchu je otázka, zda se pokusí na Novu přivést i svého dvorního a Primou zhrzeného podržtašku, bezdomovce Jaro Slávika (39), o kterého se v Praze druhým rokem stará Už v tiskovém výstupu na iDnes.cz se v článku o jejím návratu na obrazovky objevuje P.R. informace o jejích fitness aktivitách se Slávikem, který by bez ní patrně umřel hlady, a protože spolu pracují v rádiu a vůbec spolu dělají spoustu věcí, mohou se na Nově těšit, že jen Partyšová zahnízdí, začne vyvíjet drobný tlak na Slávikův návrat s tím, že je s ním sehraná.

Podle našich zdrojů z Novy je ale Slávik po skandálech spojených se zákulisními rejdy pro obrazovku této televize dlouhodobě nepřijatelný.

Podtrženo sečteno, Partyšová bude pro Snídani s Novou posilou, byť zatím nemá s živým vysíláním takové zkušenosti jako její ostřílená kolegyně Hanka Mašlíková a další, kteří se na Partyšovou, jejíž ambice stoprocentně převyšují snídaňový blok, již určitě velice těší jako na dobrou kamarádku a spolehlivou kolegyni.

Související články

Další články