Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Partyšová čelí žalobě vlastní advokátky: Jde o statisíce, víme, proč se nedohodly a kdy bude soud!

Zdroj: Herminapress.cz

Gábina Partyšová (34), která je ve válce se svou bývalou advokátkou, kvůli tomu zřejmě skutečně skončí i s manželem u soudu.

U Obvodního soudu pro Prahu 1 leží od začátku dubna žaloba o 250 tisíc korun, které Klára Samková (50) na dvojici Kokta – Partyšová nárokuje.

Advokátka je bývalou kamarádkou moderátorky, které pomáhala s rozvodem dohodou o uspořádání opatrovnictví syna Kristiána (5) a také s mimosoudní dohodou s konkurenčním vydavatelstvím v kauze Ornella. Partyšová ji prý záměrně vyměnila, aby se pokusila vyhnout zaplacení jejího honoráře, a náš web nedávno spekuloval o tom, že Partyšová si soud s bývalou právničkou nemůže dovolit. Pokud je totiž právník ve sporu s klientem, není vázaný mlčenlivostí a Samková toho evidentně ví na moderátorku a jejího muže více než dost. Přesto zatím nedošlo k dohodě.

"Zatím se mi nijak neozvala, shromažďujeme podklady a očekávám nařízení líčení v srpnu nebo v září," říká rozhodně Samková, která se prý s takovým neuznaným dluhem u klienta ještě nesetkala a hodlá celou věc dotáhnout do konce.

Související články

Další články