Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Partyšová a Slávik spolu tráví hodně času, vesmír z toho fingovaného vztahu už brzy vybouchne

Partyšová a Slávik spolu tráví hodně času, vesmír z toho fingovaného vztahu už brzy vybouchne
Zdroj: profimedia.cz

Gábina Partyšová (35) okolo sebe vždy šířila auru Leoše Mareše v sukních, moderovala, zpívala, vymýšlela si sourozence, a dokonce si vzala Pepu Koktu (56), aby se o ní psalo. Celá tahle bublina praskla během pár dnů, když se ukázalo, že Kokta jednou v opilosti nešikovně upadl na Ornellu Štikovou (20) a čekají spolu dítě.

Od té doby Gábina živí svoji slávu lecčím a důkaz, že už je hodně zoufalá, přišel dnes. Partyšová je prý velice často viděna se slovenským impresáriem, dýdžejem a profesionálním protahovačem mladých talentovaných dívek Jaro Los Angeles Gayporno Slávikem (38).

Pakt o vzájemné hospodářské výpomoci zřejmě tihle dva uzavřeli proto, aby se v bulváru dostali alespoň do rubriky Křížovky a udělali si promo na své skvělé hvězdné osobnosti. Byli například "přistiženi", jak spolu cvičí ve fitku. Partyšová to okomentovala slovy, že jsou přátelé a že na sebe zbyli.

Do pár dnů čekáme vůbec ne nahrané fotografie z romantické večeře při svíčkách někde uprostřed Pařížské a za měsíc přiznání vztahu. Pokud ani to nezabere, může ještě Gábina vykopat z hrobu svoji sestru Rebeku a v Jarově produkci natočit nějakou pořádnou diskotéku. Nebo se nechat unést do Itálie v počůraném tričku. Možností má spousty.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy