Modelka Vlaďka Erbová (34) pochází z chudých poměrů. Tak si možná jako malá holka řekla, že ona bude žít v přepychu. Jenže procházení po molech či dělání umělých nehtů jí rozhodně poklad nezajistily. Tak proč nesbalit nějakého boháče, co jí vysněný luxus zajistí?

První „obětí“ byl hokejista Zdeněk Bahenský (29), kterému porodila dceru Viktorku (9) a stala se jeho ženou. Jenže je to ligový hokejista a ti si přijdou na méně peněz, než třeba ti, co hrají v NHL. To po čase čím dál tím víc náročnější Vlaďce nebude stačit. Proto začala nahazovat udičky jinde.

A kdopak se velkou „náhodou“ chytil a skončil v síti lačné sexbomby? No jo, dnešní již paroháč, ale stále ještě manžel Tomáš Řepka (41). Kdyby dřív věděl, že si nechá rozbít první manželství kvůli holce, která ho po skončení fotbalové kariéry, a tudíž bez výdělku, vymění za bohatého hokejku, tak by se jí raději vyhnul velkým obloukem. Má s ní syna Markuse (4).

Nejnovějším úlovkem je třinecký hokejista Michal Gulaši (29), bývalý milenec modelky Anety Vignerové (27). Ten má stát za rozvodem s Tomášem Řepkou. Je ještě v dobrém věku, nadaný na ledě, se slibnou kariérou před sebou. A hlavně dobře výdělečně činný. Nejlepší kombinace, jaká Vlaďku vzrušuje. Když bude pořádně vydělávat, tak mu Vlaďka neodpluje za jiným.

Její postelí ale měl projít dokonce i Leoš Mareš (39) či další fotbalista Tomáš Ujfaluši. To by teprve byly pořádné výhry, oba jsou milionáři. Jenže ani jeden se nikdy nechtěli vyjádřit, že jsou si s prsaticí blízcí. Že by si jen užili a Vlaďka pro ně byla hračka? Tohle jí prostě nevyšlo…