Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Paris Jackson slaví 22. narozeniny: Dcera krále popu se dvakrát pokusila o sebevraždu

Paris Jackson slaví 22. narozeniny: Dcera krále popu se dvakrát pokusila o sebevraždu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
narozeniny
Dřív to mohlo vypadat jako sen, být dcerou Michaela Jacksona (†50) je ale spíš prokletí. Paris (22), která dnes slaví narozeniny, by o tom mohla vyprávět dlouhé hodiny. Vždyť se už dvakrát pokusila o sebevraždu a i když se vyslovení pravdy vyhýbá obloukem, spekulace se nikdy nezastavily: prý se chtěla zabít kvůli tátovi!

Sice má peníze, ale tím to hasne. Paris Jackson je živoucím dokladem, že peklo existuje. A je to ještě horší, než by se mohlo na první pohled zdát. Na krutém osudu křehké dívky se totiž podepsal její táta Michael Jackson

Paris, která dnes slaví 22. narozeniny, si už dvakrát sáhla na život, naštěstí vždy vyvázla bez následků. Údajně chtěla spáchat sebevraždu kvůli králi popu. Poprvé si žíly podřezala už v roce 2013, pouhé čtyři roky po Jacksonově smrti. Tehdy z nemocnice putovala rovnou na psychiatrii. A loni na jaře, když už to vypadalo, že je Paris spokojená a šťastná, se to stalo znovu. Zase si měla řezat žíly, prý kvůli kontroverznímu dokumentu o Jacksonovi a zneužívání dětí.

Pořád na to myslím

"Pořád se říká, že čas všechno zahojí. Ale není to tak. Prostě si na to jenom zvyknete. Pořád musím myslet na to, o koho jsem přišla," řekla kdysi zdrcená Paris časopisu Rolling Stone. Snad šlo vloni o poslední zaškobrtnutí a Paris se ve svém životě konečně dočká klidu.

Jackson si děti pořídil se zdravotní sestrou Debbie Rowe (61), se kterou se seznámil na klinice, kde se léčil s kožní chorobou. Paris má dva bratry, staršího Prince Michaela (23) a mladšího Prince Michaela II (18).

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy