Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Paris Hilton má už to nejlepší za sebou: Nafotila rádoby Barbie fotky, na kterých vypadá jako čtyřicítka!

Na panenku Barbie je už Paris stará!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
Paris Hilton se zase jednou předvedla. Před nějakou dobou nafotila sérii fotek, na kterých se stylizovala do panenky Barbie. Nějak ale zapomněla na to, že už jí není dvacet a podle toho také na fotkách vypadá. Spíš než panenku Barbie připomíná její matku.

Paris Hilton ještě před několika lety patřila mezi nejdiskutovanější americké celebrity. Hotelová dědička se zapsala do podvědomí lidí hlavně svými skandály, které se týkaly hlavně alkoholu, drog a erotických fotek či videí.

Blonďatá rajda vyzkoušela snad všechna možná odvětví. Nejdříve začala jako modelka, poté se chtěla prosadit jako zpěvačka nebo herečka. Jak dobře většina z nás ví, tak vše dopadlo fiaskem. Její bujaré večírky se přestaly líbit jejímu pradědečkovi Barronu Hiltonovi.

Ten byl jejími pornoskandály a nezřízeným životem natolik šokován, že Paris řekl, že neuvidí ani cent z jeho dědictví a to hlavně proto, že špiní dobrou pověst rodiny. Devětasedmdesá­tiletý hoteliér při té příležitosti také oznámil, že namísto toho dá dvě miliardy dolarů charitě.

Paris to bylo zjevně jedno, protože ve svých skandálech pokračovala dál a moc dobře věděla, že už dávno má na své živobytí vyděláno. Jenomže nikdo není věčně mladý a i milionářská dědička Paris stárne.

Její problém je v tom, že si to nechce připustit. Naposledy nafotila sérii fotek, na kterých si hraje na panenku Barbie. Bohužel by si měla uvědomit, že jí je už 36 let, a proto si nemůže hrát na blonďatou dvacítku.

Koneckonců když se podíváte na její fotky, tak je patrné, že víc než panenku Barbie připomíná spíše její matku. Paris, na tohle jsi už stará!

Související články

Další články