Paris Hilton ještě před několika lety patřila mezi nejdiskutovanější americké celebrity. Hotelová dědička se zapsala do podvědomí lidí hlavně svými skandály, které se týkaly hlavně alkoholu, drog a erotických fotek či videí.

Blonďatá rajda vyzkoušela snad všechna možná odvětví. Nejdříve začala jako modelka, poté se chtěla prosadit jako zpěvačka nebo herečka. Jak dobře většina z nás ví, tak vše dopadlo fiaskem. Její bujaré večírky se přestaly líbit jejímu pradědečkovi Barronu Hiltonovi.

Ten byl jejími pornoskandály a nezřízeným životem natolik šokován, že Paris řekl, že neuvidí ani cent z jeho dědictví a to hlavně proto, že špiní dobrou pověst rodiny. Devětasedmdesá­tiletý hoteliér při té příležitosti také oznámil, že namísto toho dá dvě miliardy dolarů charitě.

Paris to bylo zjevně jedno, protože ve svých skandálech pokračovala dál a moc dobře věděla, že už dávno má na své živobytí vyděláno. Jenomže nikdo není věčně mladý a i milionářská dědička Paris stárne.

Její problém je v tom, že si to nechce připustit. Naposledy nafotila sérii fotek, na kterých si hraje na panenku Barbie. Bohužel by si měla uvědomit, že jí je už 36 let, a proto si nemůže hrát na blonďatou dvacítku.

Koneckonců když se podíváte na její fotky, tak je patrné, že víc než panenku Barbie připomíná spíše její matku. Paris, na tohle jsi už stará!