Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Páreček ze Stmívání už je zase pohromadě. Robert Pattinson se usmířil s Kristen Stewart, pomoc, tahle sága nikdy nekončí

Už je konec Kristen, konečně to pochop.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Fanynky upírské ságy Stmívání mají po několika měsících zase důvod nasadit si umělohmotné špičáky a jít si koupit Happy Meal. Jejich milovaný pár Robert Pattinson (27) a Kristen Stewart (23), který se za poslední půlrok rozešel víckrát, než v Česku padala vláda, je zase pohromadě. Alespoň to tvrdí zdroje z jejich okolí, Robert prý nyní parkuje auto před domem Kristen.

Je pravda, že jinak se u těchto dvou obnovený vztah poznat nedá, protože když už se spolu objeví na veřejnosti, oba vypadají, že se snaží chytit do pusy mouchu a že někde poblíž něco hodně smrdí (Kristen). Ta se navíc před paparazzi ráda schovává u kadibudky, kde vykřikuje, že nemají právo dýchat stejný vzduch jako ona, což je pro všechny jedině dobře.

Ano, opět narážíme na fakt, že Kristen ráda vypráví o tom, jak se moc často nesprchuje. Pro Roberta to má mnoho výhod, až ho jednou na ulici přepadnou fanynky Stmívání a on se ztratí v záplavě jejich tukových převisů, podle čichu vždy bezpečně pozná, kudy domů.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy