Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Papež František je něco jako superhrdina! V přestrojení se plíží z Vatikánu a dává jídlo bezdomovcům!

Jenom na sobě nemá oblek Batmana, ale kněžské roucho.

O krásných činech, které papež František činí, jsme už mnohokrát psali. A teď musíme přidat další. Papež František totiž skutečně není jako ostatní papežové, kteří se jenom vozili v papamobilu a mávali na lidi. František se snaží skutečně pomáhat. Skoro jako nějaký superhrdina z komiksů.

V nedávném rozhovoru arcibiskup Konrad Krajewski naznačil, že se na jeho noční procházky Římem přidává v přestrojení také sám papež František a společně rozdávají bezdomovcům peníze.

Novináři začali pátrat, co je na tom pravdy, a Huffington Post zjistil od jednoho člena švýcarské gardy, že papež v noci chodí do ulic Říma převlečený za obyčejného kněze a setkává se s lidmi bez domova.

Konrad Krajewski v rozhovoru přímo neřekl, že s ním na nožní procházky Římem chodí papež, ale pouze se usmál a řekl: „Když mu řeknu, že jdu, je vždycky riziko, že se bude chtít přidat.“

Související články

Další články