Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pánové, jste dementi a lze vás rozdělit do 15 skupin, tvrdí tahle ostrá Češka!

Veronika Dostálová je pořádně ostrá dívka!
Zdroj: Facebook.com
Tahle dívka má pro chlapy v Česku hodně ostrý vzkaz. Muži jsou prý dementi a lze je rozdělit do 15 skupin. Čtěte, co Veronika dala na svůj Facebook!

Tohle je prostě status dne:

Tohle je moje prvný single léto v životě, konečně se mi teda podařilo sepsat jistý poddruhy dementů, který nás holky potkavaj a nelze je deratizovat nebo se jim vyhnout. Takže třeba vám to pomůže! A já odjela do přírody! Tak!

 1. Dement v komplikovaným vztahu: Ozve se jednou za čas, když jsou zrovna v krizi. Když odepíšeš, už se neozve nebo ve finále fňuká. Chtěl se jenom ujistit, že může.
 2. Šťastně zadanej dement: Ozve se vždycky v divnej čas i den a chce se sejít okamžitě, do ohně přileje příšernou nahou fotkou a chce tě častovat sprostými jmény. Pak postne fotku se svojí holkou někde u rybníka.
 3. Absolutní dement: Nemá slovní zásobu na souvětí, ale moc rád posílá smajlíky, u kterých má vychytaný různý úchylný kombinace. Nejradši má opice, co si zakrývají oči nebo vysmátý žlutý obličeje.
 4. Absolutní dement level 1000: Ahoj a… a tuna smajlíků k tomu.
 5. Cholerickej dement: Několikrát tě pozdraví aby se ujistil že sis to přečetla, pak znervózní a v lepším případě napíše abys šla do hajzlu. Typický je „Aha, tak dík. "Tak čau“! Den na to tě znovu pozdraví.
 6. Pivní dement: Umaštěně tě sleduje skrz vyprchaný půlpivo a pak na tebe donáší svým kámošům. Když se na něj tupě nesměješ, nebo si nezačneš mazat pivní pěnu po ksichtě, začne o tobě vykládat, že jsi urcitě šlapka.
 7. Bejvalej dement: Nechodili jste spolu, ale on si myslí že jo. Střídavě ti vyznává lásku, nadává ti do sviní a zároveň usedavě pláče. Nebo chce abys řekla, že měl zrovna tohle nebo tamto největší a nejlepší. Neměl.
 8. Dement kterýho chceš a on tebe ne: Nemá holku. Ale! Je prostě divnej. Ve všem. A ty máš pro něj slabost. Je na čase si to přiznat. Chce úplně někoho jinýho a na tebe se sice směje, když se potkáte, ale ty si to vysvětluješ jinak, než jaká je skutečnost a pak mu ze zoufalství napíšeš jako vždycky. Bez odpovědi.
 9. Dement co pro tebe udělá první poslední: Ano, jednou budeš litovat, že sis ho nevzala.
 10. Dement Lovec: Myslíš si, že po tobě jede. Píše ale úplně všem, možná i tvý mámě. Ve chvíli, kdy ti od něj přijde zpráva, přijde dalším sto holkám a paním všech možnejch věkovejch kategorií. A tvejm kámoškám. A jejich kámoškám. Takovej dement má většinou prostě jenom malý péro.
 11. Dement z posilovny: Je to úplnej, ale úplnej debilní kretén. Jo a taky posílá hodně smajlíků.
 12. Dement srab: Všechno vypadá skvěle, jsi šťastná, píšete si sto zpráv denně a obvykle máte i skvělej sex. Do doby, než prostě zmizí. Beze slova. O půl roku později se potkáte a on ti řekne, jestli byste se třeba mohli někdy vidět. Nas*at.
 13. Dement šovinista: Nemá rád ženy, které moc mluví. Nemá rád ženy, které vůbec mluví. Nemá rád ženy, které málo vaří. Hned na začátku ti dá jasně najevo, že humor ho nezajímá, že moc dýcháš a že mu přijde, že máš zbytečně moc přátel. A vlasů. A všeho.
 14. Dement škrt: Klasicky tě potká a nemůže se tě nabažit. Všechno je na tobě báječný. Dokud nepřijde číšník a nezeptá se jestli dohromady nebo zvlášť.
 15. Dement, co má prachy. Myslí si, že si k tobě může dovolit úplně všechno. Že uděláš, co se mu zlíbí. Že se může na lidi dívat tím povrchním způsobem jenom proto, protože mu někdo jednou poradil dobře zainvestovat. Myslí si, že ho budeš obdivovat. Do doby, než na tebe sáhne, ty mu zlomíš nos a tvůj pes mu pochčije levou semišovou botu.

Související články

Další články