Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pánové, dali byste si říct? 10 přírodních sexy zrzek

„Zamyšlená“
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií

Přírodních zrzek je opravdu málo, ale když se vyvedou, otočí se za nimi na ulici každý chlap. Jsou sebevědomé, temperamentní a říká se o nich, že jsou to ty nejvášnivější a nejlepší milenky.

Ne vždy však měly zrzky na růžích ustláno. Například v období temného středověku byly kvůli barvě svých vlasů často označovány za čarodějnice. Někteří ovšem tvrdí, že skutečným důvodem, proč končily na hranicích, bylo právě to, že mohly mít každého muže, kterého chtěly – což jim pochopitelně řada lidí záviděla.

V čem vlastně tajemství jejich úspěchu u osob opačného pohlaví spočívá? Rusovlásky prý strašně rády experimentují a zkoušejí nové sexuální praktiky. V milování se nebrání prakticky ničemu a především – jsou velmi iniciativní, aktivní a divoké. Prostě kdo je spíš na dominantní dračice než na křehké Sněhurky, bude maximálně (u)spokojen.

Dlužno dodat, že se nejedná o pouhé spekulace typu „jedna paní povídala“. Existují seriózní studie, které tvrdí, že zrzky si skutečně užijí mnohem víc sexu než blondýnky či brunetky. A pokud se zeptáte jejich bývalých i současných partnerů, většina z nich vám bez váhání potvrdí, že s nikým náruživějším nikdy v posteli nebyli.

Související články

Další články