Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Paní s hadem je na tom špatně. Tohle potetovaná Jana z Výměny manželek už bohužel nestihne

Jana chtěla udělat dobrý skutek.
Zdroj: TV Nova, Facebook.com
+ Dalších 49 fotografií
Potetovaná Jana z Výměny manželek není jen milovnicí hadů. Ona má také dobré srdce. Když zrovna nemíchá alkohol a prášky, tak je s ní kloudná řeč. Chtěla udělat dobrý skutek, ale už to nejde.

V Hospicu svatého Lazara v Plzni mají starší klientku, která měla velký sen. Chtěla si pohladit živého hada.

„Tato dáma, kterou vítr zavál do našeho hospice, by si chtěla pohladit hada. Za celý život se jí to nepoštěstilo a bojí se, že už to nestihne. Není to žádný fórek, paní V. svoje přání opakovaně vyjadřuje a my bychom rádi její prosbu vyslyšeli. Nemáte prosím někdo hodného hada, kterého byste do hospice na pohlazení přinesli? Zn.: Spěchá,“ tak vypadal inzerát, na který Jana z Výměny manželek odpověděla.

Už byla naplánovaná návštěva a Jana z Výměny manželek se těšila, že doveze své hady a udělá dobrý skutek. Paní se bohužel přitížilo a její stav neumožňuje nyní návštěvy. „Včera jsme v hospici mluvili o vaší sobotní návštěvě. Paní, která si chtěla hada pohladit, se cítí dost špatně, její stav nám neumožní ji navštívit,“ odvětil Janě tým pracovníků z Hospicu svatého Lazara.

Související články

Další články