Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

"Paní četníková" byla za mlada pěkná divoška: Takhle se Claude Gensac svlékala na začátku kariéry!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Diváci ji znají hlavně jako sympatickou filmovou manželku Louise de Funèse z komedií o Četnících. Ještě než se však proslavila, tak ukázala v jedné ze svých menších rolí ňadra.

Claude Gensac v plné kráse! Na pár vteřin se ukázala svlečená ve filmu La Vie d'un honnête homme z roku 1953. Zahrála si vedlejší roli služky, po které toužil její šéf. Osahával ji a často si ji představoval nahou! Jeho představy se na pár vteřin vyplnily, a to když blonďatá kráska přinášela hostům pití.

Herečka vypadala opravdu božsky a je škoda, že patří k dalším uměleckým legendám, které v prosinci 2016 odešly do hereckého nebe

Skon herečky potvrdil její jediný syn Frédérico, kterého měla s druhým manželem, závodníkem Henrim Cheminem. Zemřela ve spánku, bylo jí 89 let.

Fanoušci ji znají například z filmů Senzační prázdniny, Lakomec, Četník se žení, Četník a četnice nebo Četník ve výslužbě. Naposledy si zahrála v dramatu Baden Baden z roku 2016. Nejvíce ji proslavily právě role, kde hrála partnerku de Funèse.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články