Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson na prahu 50: Tak šel čas s blonďatou sexbombou! Jako mladičkou byste ji nepoznali!

Pamela jako mladičká dívenka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Už uplynulo pětadvacet let od doby, co se Pamela Anderson objevila na titulní straně pánského časopisu Playboy. Od té chvíle ozdobila několik desítek titulních stran známých magazínů a nafotila nespočet reklam. Přesto teď devětačtyřicetiletá hvězda prohlásila, že se nikdy necítila být hezká na to, aby se prosadila jako modelka.

Pamatujete si tuhle blonďatou vnadnou krásku za dob své největší slávy, kdy natáčela populární seriál Pobřežní hlídka? V té době ji jako představitelku dokonalé C. J. Parker zbožňovaly miliony mužů a po skončení seriálu tomu nebylo jinak.

Ovšem tahle herečka neměla vždy na růžích ustláno. Rozhodně nepocházela z herecké rodiny.

Její otec pracoval u vysokých pecí a matka byla číšnicí. Málokdo si pamatuje její první velký úspěch. Vlastně to byla naprostá náhoda.

V roce 1989 šla na zápas v americkém fotbalu. Jeden z kameramanů našel její tvář v hledišti a ta se okamžitě ukázala na obří obrazovce. Pamela natolik okouzlila pracovníky jedné firmy, že jí nabídli hrát v reklamě na pivo. A tak začala její kariéra.

Zanedlouho potom se objevila v Playboyi jako dívka měsíce. A pak už šla z role do role. Zahrála si v oblíbeném seriálu Ženatý se závazky a poté přišla vytoužená role v Pobřežní hlídce, která ji katapultovala do hvězdy velkých rozměrů.

Je těžko uvěřit, že už zanedlouho bude téhle sexbombě padesát let. Podívejte se, jak vypadala Pamela (49) v době svých začátků a jak se vypracovala až na vrchol své slávy.

Související články

Další články