Když jsme přišli do hotelu President na přehlídku nové kolekce kabelek Elega herečky Dany Morávkové, tak jsme tam zahlédli takovou hezkou blondýnku, kterou jsme ale nevěděli kam zařadit. Až po nějaké době nám trklo, že je to asi ta holka, co po Miss sbalila hokejistu Červenku. Jak se jmenuje, jo Veronika Machová.

Už to není ta rajcovní kočička, která to dokázala na mole roztočit, ukázat něco ze svého dokonalého těla. Ale ve svém outfitu zapadla v davu a byla taková celá neforemná. Neříkáme, že není stále pěkná, to ano, ale prostě průměrná, rozhodně by to už nebylo na titul královny krásy.

Ale Veroniku to asi netrápí. Má doma spokojenou rodinku, stará se na plný úvazek o malého Denise, který pomalu, ale jistě začíná s hokejem jako jeho tatínek Roman. Ten nemohl svou choť doprovodit na přehlídku, protože se připravoval na zápas s USA na Světovém poháru. Sama modelka se chovala dost nenápadně, a kdyby se nebavila s organizátorkou Romanou Pavelkovou, tak si myslíme, že je to jen nějaká holka, co se přišla pokochat hezkými kabelkami.

Vedle kolegyně Romany vypadala jako mamina od vedle. Zato sexy zrzka jen zářila, a to má doma už také malé dítě, ale své přednosti umí stále ukázat. A že je na co koukat.

Škoda že se Veronika nenechala inspirovat, určitě by to byl také hezký pohled. Jenže už má odhalování asi dost a chce být jen ženou v domácnosti na plný úvazek, udržovat oheň v rodinném krbu a být tou poslušnou ženuškou hokejisty, která vše podřídí jeho kariéře.