Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na rappera, co si uřízl penis a vyskočil z balkonu? Tak už vysvětlil, proč to udělal!

Raduje se. Penis má zase zpátky!
Zdroj: YouTube

Rapper Andre Johnson, který je spřízněn se známou hiphopovou skupinou Wu-Tang Clan, se hodně proslavil, když udělal poněkud nečekanou věc. Rozhodl se totiž v menším záchvatu uříznout penis a vyskočit z balkonu. Nikdo vlastně nechápal, proč to z ničeho nic udělal, co ho k tomu vedlo a proč by někdo chtěl spáchat sebevraždu zrovna takovým zvláštním způsobem.

Až doteď. Andre Johnson byl totiž propuštěn z nemocnice, kde mu po prvotních negativních zprávách o stavu jeho penisu nakonec dokázali uříznutý úd přišít. Dokonce tak dobře, že „je plně funkční“. Při té příležitosti ho odchytili šikovní lidé z bulvárního serveru TMZ a zeptali se ho, co ho to vlastně proboha napadlo.

Řekl jim, že to byl prostě večer, kdy měl opravdu pořádnou depresi. Byl sám doma s čerstvým soudním příkazem, který mu zakazoval vidět své dvě dcery a další dítě, které je na cestě. Začal kouřit trávu a zároveň si četl knihu o mniších a o tom, jak podstupují vasektomii, aby nepociťovali sexuální touhu.

A tak se náhle rozhodl udělat vasektomii pěkně amatérským způsobem doma. Pomocí kuchyňského nože. Když pak viděl, co si udělal, raději vyskočil z balkonu.

A pak že tráva neškodí zdraví! A čtení knih také…

Související články

Další články