Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Mokré bandity z filmu Sám doma? Dnes jsou z nich sympatičtí dědečci!

Hodně se změnili.
Zdroj: 20th Century Fox
+ Dalších 14 fotografií
Joe Pesci (74) a Daniel Stern (60). Říkají vám tahle jména něco? Jsou to přece Mokrý banditi z kultovního filmu Sám doma. Jak herci vypadají dnes? TO BUDETE KOUKAT!

Každý z vás si určitě pamatuje komického a místy trošku hloupého lupiče Marva. Daniel Stern, který ztvárnil diváky oblíbeného padoucha, se opravdu hodně změnil. I když je herci teprve nyní šedesát let, je značně prošedivělý a vypadá trošku jako Santa Claus.

Každému divákovi tenhle herec neodmyslitelně přirostl k srdci právě postavou praštěného a natvrdlého Marva. Daniel se po skončení natáčení filmu Sám doma dál věnoval herectví a byl velmi úspěšný. Ovšem nikdo mu už neodpáře roli vtipného Marva. Nakonec s přibývajícím věkem pověsil filmové role na hřebík a začal se věnovat divadlu.

Sympatický herec Joe Pesci (74) se do povědomí českých diváků dostal také až rolí lupiče Harryho, který měl při krádežích obrovskou smůlu a za to nenáviděl Macaulayho Culkina (37). Ten totiž hrál malého Kevina, který se zlodějíčků rozhodně nebál.

Na rozdíl od jiných herců z filmu Sám doma už byl Pesci v Americe velkou hvězdou a šel z role do role. Sám Pesci ale přiznává, že právě zlodějíček Harry se stal legendárním a přinesl mu ještě mnohem větší slávu, než do té doby zažíval. Snil o hudební kariéře a šel si za svým snem. V roce 1999 pověsil herectví na hřebík a zaměřil se na hudbu.

Jako muzikant sice tak neprorazil, ale ani tak svého počinu nelituje. Málokdo dnes Joea poznává, zub času k němu byl neúprosný a jeho tvář pokrývá značné množství vrásek. Ale sympaťák to bere s nadhledem a stárnutí bere jako součást života.

Související články

Další články