Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na korpulentní Wendy z VyVolených? Z boubelky se stala opravdu velká kočka s NADUPANÝM VÝSTŘIHEM

Dnes byste Wendy na ulici nepoznali.
+ Dalších 5 fotografií
Byla jednou z hlavních postav prvního ročníku reality show VyVolení. Sice Vendula Zapletalová, které nikdo neřekl jinak než Wendy, nevyhrála, ale svou prostořekostí a korpulentní postavou se zapsala do podvědomí diváků. Jenže dnes byste oplácanou kosmetičku jen těžko poznali.

Sice se sympatická brunetka po odvysílání oblíbené reality show stáhla do ústraní, tak stejně ji dlouho lidé na ulici zastavovali a chtěli podpis. Jenže dnes už by ji poznal jen opravdový fanda, protože se změnila k nepoznání.

Z holky, která měla o pár kilo navíc a byla plná mindráků, se stala pyšná maminka malého syna a doslova se proměnila v kočku. Nejenže pořádně zhubla, ale ještě tak nějak prostě celkově zkrásněla. Asi za to bude moct láska.

Wendy se v životě opravdu daří, nejenže porodila vytoužené dítě, ale opět se vrátila k milované práci vizážistky, a dokonce pracuje pro jednu kosmetickou společnost. Pořádně na sobě zamakala, což se podepsalo hlavně na její vizáži. Ta zakomplexovaná boubelka je ta tam, máme tu královnu všech kosmetických salonů, od které by chtěla poradit většina žen.

Jen se sami přesvědčte v naší fotogalerii, že jde o změnu vážně markantní. Klobouk dolů, jak se Vendula proměnila z ošklivého káčátka v pohlednou labuť.

Mohlo by vás zajímat

Další články