Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na doktora Káju ze Slunce, seno? Zabila ho slabost pro mladé prostituty!

Nedožil se ani padesáti let.
Zdroj: Facebook.com
"Blaženko, to jsem já, Kája. Přišel jsem vám říct, že vás asi miluju a že si vás asi vezmu." Kdo by si nepamatoval doktora Káju z Hoštic, který se ve Slunce, seno pokoušel o Blaženu Škopkovou, ale marně. Jenže v reálném životě měl rád mladé hošíky, na což ve finále taky dojel. Jak vlastně dopadl herec Josef Stárek?

Ve Slunce seno hraje hodného lékaře Káju, který se chce oženit, ale nepovede se mu to. V soukromém životě byl ale pravý opak. Extrovertní homosexuální číšník z pražské restaurace U Petra Voka si rád užíval svobody, alkoholu a mladých prostitutů. Zvlášť poté, co se díky slavné trilogii proslavil. Na to bohužel dojel a předčasně odešel do hereckého nebe.

„Byl to bonviván. Poté, co se stal díky filmu slavným, nalepili se na něj prostituti. Několikrát ho ti kluci okradli. Doplatil na podsvětí nočních podniků,“ vzpomínal v Blesku Václav Glazar, blízký přítel Heleny Růžičkové.

Bohužel si herec Josef Stárek, který už se výrazné role nedočkal, nedal říct a na rady kamarádů nedal. Pil čím dál víc, měl slabé srdce, dostal infarkt a zemřel. Ale podle Glazara za to mohli hlavně mladí hoši, kteří Pepu využívali, a on se bohužel nechal.

Ale zavzpomínejme na nezapomenutelného Káju dnes večer na Nově v legendární komedii Slunce, seno a pár facek. Ta se nikdy neokouká.

Související články

Další články