Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si černého samce Pluta z VyVolených? Ve vile ukázal, že má pořádné koule! Nahé foto najdete uvnitř článku!

+ Dalších 10 fotografií
Reality show VyVolení před lety zaznamenala nebývalý televizní úspěch. Po první řadě televize Prima v roce 2006 pustila na obrazovku druhou řadu a diváci se měli i tehdy na co těšit. Kromě toho, že pohádkové miliony si tehdy odnesl vítěz Antonín Jalovec, velmi zajímavým hráčem, který upoutal pozornost diváků, byl snědý Daniel António João přezdívaný Pluto. Jak dnes po více než 10 letech od konce soutěže žije?

Během druhé série divákům dokázal, že má tělo z oceli. Při jednom z úkolů tehdy navěsil pomocí punčochy na svůj penis postupně čtyři těžké skleněné koule, které sloužily ve vile jako doplňky, a předvedl něco, z čeho dodnes mnozí pamětníci mají neklidné spaní.

„Na tuhle scénku si dodnes pamatuji. Bylo to v rámci úkolu dne, kdy jsme předváděli české Jackass, tedy skupinu lidí, kteří vymýšlejí bláznivé kousky, a mě napadlo zavěsit si na penis skleněnou dekoraci. Dneska bych to dal klidně znovu a přidal jednu kouli navíc, klidně těžší. Tehdy ta paráda vážila celkem čtyři kilogramy, pět bych v pohodě dal,“ zavzpomínal s úsměvem na tváři Pluto na svou účast v soutěži.

Dva roky po vyhazovu z vily „objížděl nasmlouvané akce“: https://www.extra.cz/…-leta-zmenil, kde bavil návštěvníky diskoték. Dokonce natočil několik videoklipů, v nichž rapuje a lze je vidět na oblíbeném videokanálu YouTube, ale jeho cesta za úspěchem nakonec byla jiná. „Po tom kolotoči s VyVolenýma a hudbou jsem se začal věnovat reklamě. Prodával jsem ji, ale pořád to nebylo to, co by mě úplně naplňovalo. Tak jsem nakonec změnil směr,“ pokračoval pro eXtra.cz.

A čím se sympatický účastník „VyVolených“: https://www.extra.cz/tema/vyvoleni živí dnes? Jde si za svým snem. „Aktuálně pracuji jako makléř na burze, tedy starám se o finance jiných, aby vydělávali, a žiji z provize. Baví mě to, protože jsem v tom našel svou sílu a osobnostní rozvoj,“ upřesnil mladík z „Brna“: https://www.extra.cz/tema/brno, který se netajil tím, že kdyby vznikla další řada VyVolených, určitě se do ní nepřihlásí. A důvod? „Málo mi za to, co jsem ve vile předvedl, zaplatili,“ dodal směrem k televizi Prima.

JAK DNES VYPADÁ EMIL ZAJAC? PODÍVEJTE SE „ZDE“: https://www.extra.cz/…-leta-zmenil!

Související články

Další články