Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pamatujete si Boženku z Byl jednou jeden polda? Petra Martincová je stále velká kočka!

Pamatujete si Boženku z Byl jednou jeden polda? Petra Martincová je stále velká kočka!
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
proměna
Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi FBI a dostává se po nepříliš jemném kanadském žertíku do sporu se svým podřízeným, do sporu, který končí nefalšovaným přepadením banky. Jednou z nejvýraznějších postav filmu byla Boženka v podání Petry Martincové (50), která vypadá stále skvěle!

Petra Martincová, která si ve filmech Byl jednou jeden polda zahrála policistku Boženku, jako by v roce 2002, kdy se naposledy objevila v televizi, zmizela ze světa. Lidé si ji jako blonďatou policistku v českém ekvivalentu Policejní akademie zamilovali a tak se divili, kde jí je konec.

S herectvím sice švihla, ale stále je neuvěřitelně šmrncovní. Samozřejmě, že od dob své nejznámější role krapet zestárla, ale to už k životu zkrátka patří. Podívejte se v galerii, jak jí to teď sluší.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy