Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si „Boba Marleyho“ ze SuperStar? Michal Šeps stále holduje trávě a změnil se k nepoznání

Dnes byste v něm těžko poznali známého finalistu SuperStar.
Zdroj: Facebook.com/Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Když se objevil v první řadě Česko Slovenské SuperStar, tak se všichni podivovali, co tam tenhle "rastaman" dělá. Ujížděl spíš na reggae a netajil se svou náklonností k marihuaně. Ale i přesto všechno se umístil na krásném třetím místě. Jak se za tu dobu Michal Šeps změnil?

Milovník trávy a obdivovatel Boba Marleyho Michal Šeps byl opravdu kontroverzní postavičkou pěvecké soutěže. Nikdo mu nedával moc šancí, ale opravdu překvapil a skončil bronzový. Lidi bavil především svým sveřepým přístupem a šoumenstvím.

Jak ale tenhle „rastaman“ skončil? Docela přibral, nechal si narůst vousy a dredy, marihuana je stále jeho nejlepší přítel, nestydí se za to a muzika ho kupodivu živí.

Se svou kapelou obráží celou republiku a rozdává radost svým pozitivním životním přístupem. Sice k tomu dost dopomáhá tráva, ale aspoň že je usměvavý a umí lidi pobavit přesně jako v SuperStar, kde si získal dost fandů, kteří jsou mu věrni doteď.

Ale musíme uznat, že ho potkat na ulici, tak ho absolutně nepoznáme, stal se z něj jeho největší idol Bob Marley.

Související články

Další články