Pokud fandíte seriálu Svatby v Benátkách (my fandíme v redakci Ulici, respektive náš pošahaný šéfredaktor) a speciálně manželům Davidovi (Martin Kraus) a Lence (Lenka Zahradnická), možná s obavami sledujete, jak se David točí kolem stážistky Hanky, která s ním momentálně pracuje v ordinaci. Na Davida čeká překvapení – Hančin žárlivý bývalý přítel Ali, který mu o jeho pohledné spolupracovnici přijde říct něco víc.

„Hraju Hančina přítele Aliho Rahima, kterého ona podvedla a pak opustila. První obraz, který jsem točil, byla hned žárlivá scéna. Vletěl jsem do ordinace a udělal výstup. Neměl jsem s tím problém, v reálu jsem taky hodně žárlivý. Když převládnou emoce, a já jsem emocionální člověk, jdou rozumné argumenty stranou. Každý jsme trochu žárlivý, jen je potřeba mít to pod kontrolou. Naštěstí se tahle má vlastnost s věkem zmenšuje, jsem sice pořád dost žárlivý, ale podstatně klidnější než před lety,“ prozradil na sebe Ali Amiri.

Bývalý zpívající uhrančivý student medicíny dokončil po novácké SuperStar 2 studia, získal praxi u nás i v zahraničí a momentálně pracuje jako kožní lékař na klinice estetiky. „Mám za sebou malou roličku v seriálu, ale v jiném seriálu na Slovensku jsem hrál neurochirurga. Jsem zvědavý, jestli ve Svatbách v Benátkách dostane má postava větší prostor a jak se její osud bude dál vyvíjet,“ řekl.