Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete na ně? Tohle je 5 nejvíc šokujících momentů ze života Britney Spears

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Popová princezna Britney Spears (31) to neměla nikdy lehké. Slávu, která ji potkala, by málokdo unesl a ona sama se s tlakem médií a veřejností musela pořádně poprat. My jsme pro vás vybrali ty nejzásadnější momenty, které se v životě této hvězdy udály a na které si pamatuje celý svět.

  1. Oholení hlavy

V roce 1999 zažila Brit raketový vzestup, stejně rychle se ale o pár let zřítila. Začala mít problémyalkoholem a s drogami a právě kvůli nim si údajně v roce 2008 oholila hlavu.

  1. Řízení s malým synem na klíně

Zpěvačka byla v minulosti velmi problémovou matkou a údajně se o své syny ani nedokázala postarat. Když už si je vzala na starost, dopadalo to katastrofálně. Známý je obrázek z roku 2006, na kterém Britney řídí a na klíně má malého syna Seana.

  1. Zmizení od nehody

V roce 2007 popová hvězda nabourala, a protože neměla řidičský průkaz, od nehody ujela.

  1. eXtra krátké manželství

V lednu roku 2004 se Britney provdala za svého kamaráda ze školy Jasona Alexandra v kapli v Las Vegas. Jen o 55 hodin později byl jejich svazek anulován.

  1. Absence spodního prádla

V roce 2006 se zpěvačka neobtěžovala nosit kalhotky a pro fotografy byl tento rok obdobím hojnosti.

Související články

Další články