Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete na Evelyn z videa o chorvatských kunách? Teď radí Ester Geislerové, jak na chlapy!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
lovení
Komediální hvězda Slovenska, která se proslavila s neuvěřitelně vtipným videem o kunách, teď radí Ester Geislerové, jak na chlapy. Samozřejmě že ne v reálu, ale v novém snímku LOVEní, kde hraje svéráznou nejlepší kamarádku hlavní hrdinky a ukazuje, že je komička tělem i duší.

Evelyn Kramerovou znají Češi především díky videu, které už před delším časem oběhlo internet. Evelyn v něm zoufale brečí o pomoc, jelikož zjistila, že v Chorvatsku nemůže platit ani eury, ani platební kartou, ale kunami, které teď shání po lese, aby vůbec měla za co bydlet. Nyní se ukáže ve zcela jiném světle.

Ester Geislerová ve snímku LOVEní hraje Elišku, kterou její snoubenec opustil přímo u oltáře. Z její svízelné situace jí nemůže pomoct nikdo jiný než nejlepší kamarádka, jejíž role se ujala právě Kramerová. Ta se rozhodne svou zoufalou přítelkyni zaregistrovat na seznamce a najít jí pořádného chlapa.

Na Slovensku je komička mnohem známější než u nás, vystupuje tam v obdobě naší stand-up show Na Stojáka a Slováci její vtipná videa přímo milují. LOVEní má velký předpoklad k tomu stát se hitem kinosálů, pokud se tak opravdu stane, je docela možné, že Evelyn Kramerová bude hvězdou, jejíž jméno bude v Česku na vrcholu.

Související články

Další články