Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete na českou Britney Spears? Takhle vzrušeně se kdysi čtrnáctiletá Kristýna kroutila před kamerami!

Čtrnáctiletá holka kroutící se v milostném vzrušení, u kterého provolává: „Tak si mě vem?“ Ne, to není pohled do minulosti naší redakční blogerky Nely Slovákové, ani do nedávného období naší jiné redakční blogerky Dominiky Myslivcové.

Taková byla prostá realita roku 2000, kdy žebříčkům světových hitparád kralovala popová princezna Britney Spears. A to bychom nebyli my, Češi, aby se nám tady v kotlině taky aspoň jedna Britney neurodila. Los závisti spolužaček padl na tehdy čtrnáctiletou žákyni Kristýnu Vlasákovou, která si nechala prostě říkat „Kristýna“ a pod producentským vedením vtrhla do mokrých snů všech úchylů s lascivní písní „Mám chuť“.

Vrchol Kristýniny kariéry byl o rok později společný duet s mistrem europopu DJ Bobem a pak se po ní slehla zem. Co by nám asi předvedla teď, kdy jí za dva roky bude už pěkných třicet let? Vzal už si ji konečně někdo a uspokojil její touhy, které s ní lomcovaly od 14 let? Kristýno, ozvi se nám!

Související články

Další články