Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Paletový král Macura ukázal, jak poprvé snídá ve své chaloupce pro týrané ženy! Koukejte, jak si exzáchranář Bartošové „žere“!

Zdeněk Macura představil dokončený interiér své první paletové chaloupky
pro týrané ženy.
Zdroj: facebook.com

Rodák z moravského Frýdku-Místku, který se rozhodl zachránit české týrané ženy, se může pochlubit dalším úspěchem ve své misi. Podařilo se mu totiž konečně dostavět líbeznický domeček z palet, čemuž mnozí jeho odpůrci nevěřili, že se tak skutečně stane. Leč stalo se a Zdeněk Macura (39) poprvé posnídal v hotovém azylovém paletovém domečku.

Jestli vás zajímá, co měl samozvaný český král na svém snídaňovém menu, byla to více než bohatá nabídka, jak se na monarchu sluší: nechyběla šunka, salám Vysočina, nakrájená paprika, různé druhy sýrů, Míša řezy, bílé kafe, čerstvé květiny a hned dva druhy pečiva. Až to skoro vypadá, že pobyt v chaloupce budou pro ženu ve znepokojivé životní situaci opravdovými lázněmi!

Jen jedna věc nás znepokojovala: Jak to, že u stolečku chyběla druhá židle? Snídá snad Zdeněk sám? Nepřeje si snad, aby měla případná obyvatelka paletového domečku u stolu nějaký protějšek? Nebo to měl být náznak, že chce všechno sníst sám a ať fotograf urychleně vypadne? Situaci uvnitř domečku pro vás budeme i nadále sledovat!

Související články

Další články