Rodák z moravského Frýdku-Místku, který se rozhodl zachránit české týrané ženy, se může pochlubit dalším úspěchem ve své misi. Podařilo se mu totiž konečně dostavět líbeznický domeček z palet, čemuž mnozí jeho odpůrci nevěřili, že se tak skutečně stane. Leč stalo se a Zdeněk Macura (39) poprvé posnídal v hotovém azylovém paletovém domečku.

Jestli vás zajímá, co měl samozvaný český král na svém snídaňovém menu, byla to více než bohatá nabídka, jak se na monarchu sluší: nechyběla šunka, salám Vysočina, nakrájená paprika, různé druhy sýrů, Míša řezy, bílé kafe, čerstvé květiny a hned dva druhy pečiva. Až to skoro vypadá, že pobyt v chaloupce budou pro ženu ve znepokojivé životní situaci opravdovými lázněmi!

Jen jedna věc nás znepokojovala: Jak to, že u stolečku chyběla druhá židle? Snídá snad Zdeněk sám? Nepřeje si snad, aby měla případná obyvatelka paletového domečku u stolu nějaký protějšek? Nebo to měl být náznak, že chce všechno sníst sám a ať fotograf urychleně vypadne? Situaci uvnitř domečku pro vás budeme i nadále sledovat!