Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Palaščák po boku Slávy Lenera! Růžičkova noční můra svých 15 minut televizní slávy projela a slyšela: Váš kluk na to neměl!

Palaščák po boku Slávy Lenera! Růžičkova noční můra svých 15 minut televizní slávy projela a slyšela: Váš kluk na to neměl!
Zdroj: Reprofoto ČT1 / Profimedia.cz
+ Další fotografie
Podnikatel Palaščák vyrazil za Michaelou Jílkovou, aby v pořadu Máte slovo dále brečel nad tím, že když rodiče neplatí trenérům na ruku, tak jejich potomek nehraje. Podíval se, jak vypadá naživo legendární trenér Luděk Bukač, zkusil se pohádat se Slávkem Lenerem a od Roberta Kysely slyšel "váš kluk na to neměl".

Legendární trenér Luděk Bukač, šéftrenér Českého hokejového svazu a majitel zlaté placky z Nagana Sláva Lener, ministr školství Marcel Chládek anebo předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. A do toho starý Palaščák Tak vypadala sestavička, která se sešla u Jílkové, aby si spolu pokecali na téma "kdo neplatí, nehraje."

Kdo trochu zná diskuzní pořad Máte slovo, tak věděl, že se zde stejně nic nevyřeší, že si chlapci jen trochu poklábosí a televizní publikum se možná dočká i nějaké ostřejší hádky. To je tak vše.

Podnikatel Palaščák, který přinesl Růžičkovi 500 000 korun a věřil, že jeho netalentovaný synek udělá kariéru ve Slavii, se snažil chovat klidně a bylo na něm vidět, že si dává hlavně pozor, aby ho neoslepily reflektory ve studiu.

Během hodinky sdělil Jílkové, že hokejky jsou dnes drahé, že kdyby nepřinesl 500 000 Kč, tak šel jeho syn do práce, a že nikoho nenařknul, jen zveřejnil video Když se ho Jílková ptala, proč zrovna před MS, tak uvedl, že kdy jindy...

Zajímavější bylo, co Palaščák ve studiu slyšel. Ministr Chládek mu řekl, že podobné nahrávky se nedávají na youtube.com, ale chodí se na policii.

Ještě více ho uzemnil manažer hokejového Litvínova Robert Kysela. Ten Palaščákovi sdělil, že jeho kluk na vrcholový hokej prostě neměl

Celou diskuzi s Palaščákem pak uťal Sláva Lener. "Podle mě sem pan Palaščák ani nepatří a já se s ním bavit nebudu," uvedl směrem k podnikateli, který si myslel, že za peníze se dá koupit i sportovní kariéra.

Ve skutečnosti je úplně fuk, na co se ptala Michaela Jílková. Zajímavější dotazy Palaščákovi položí kriminálka.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy