Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Padla obžaloba! Kramný už zná datum, kdy se dostane alespoň na chvíli z cely

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Tak je to tady! Petr Kramný půjde poprvé k soudu a už ví i termín! Z cely se dostane proto, aby stanul obžalobě za křivé obvinění policistů.

V těchto dnech byla na Kramného podána první obžaloba. Ta se ovšem zatím netýká smrti Moniky a Klárky, které měl podle policistů zavraždit předloni v červenci, ale jeho báchorek o fyzickém týrání.

Kramný křivě obvinil policisty, že ho při výslechu ponižovali a dokonce i fyzicky napadli. Celé obvinění prošetřila GIBS a přišla na to, že si vdovec vymýšlí.

Celá kauza, která Kramnému nijak neprospěje, se dostane až k soudu Hlavní líčení začne už 30. června a obžalovanému Kramnému hrozí za křivé nařčení až 8 let vězení, uvedl Deník.cz.

Další obžaloba přitom visí ve vzduchu. Policisté už totiž před časem uzavřeli případ dvojnásobné vraždy Moniky a Klárky a státní zástupce Vít Legerský připravuje tolik očekávaný dokument, který zatím obviněného v této kauze dostane k soudu. Pokud by se tak nestalo do června, Kramný se dostane ven z vazby, ve které sedí od loňského února.

Monika a Klárka zemřely loni v červenci na dovolené v egyptské Hurghadě. Nejdřív se spekulovalo o tom, že zemřely na otravu, pak se ovšem objevily informace, že je zabil elektrický proud, což měla dokázat pitva provedená už v Česku.

Možná do případu vnesou nové poznatky i fotky, se kterými před dvěma týdny vyrukoval egyptský právník Kramného Cyriles Ezzat Bashir Podle něho snímky pocházejí z pitvy obou zavražděných a jsou součástí oficiálního spisu egyptských úřadů, který se však nedostal do rukou českých vyšetřovatelů. Jak totiž uvedla advokátka Kramného Jana Rejžková, z Egypta nikdy žádná fotodokumentace z pitvy nepřišla. Policisté je tedy viděli až ve chvíli, kdy jim je předali novináři.

Jakými důkazy tedy disponuje Legerský? Usvědčil Kramného detektor lži? Našli podezřelé informace v jeho počítači? Uvidíme, s čím vyrukuje žalobce. Ostatně čas na to má do června.

Související články

Další články