Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pablo Escobar válcuje kina. Javier Bardem a Penélope Cruz tvoří poprvé pár i ve filmu

+ Dalších 11 fotografií
Scény drsného sexu, zábavné scény i scény, ze kterých běhá mráz po zádech. Žhavý hollywoodský pár ze Španělska Javier Bardem (49) a Penélope Cruz (44) se už společně na plátně objevili, v novém thrilleru Escobar o legendárním kokainovém králi spolu poprvé hrají v jednom filmu od doby, kdy se z nich stal pár ve skutečném životě. A nebylo to vůbec jednoduché.

Charismatický Bardem se musel pro roli změnit a jako obávaný Pablo Escobar vypadá ve filmu téměř odporně. Penélope Cruz hraje Esobarovu milenku, krásnou televizní hvězdu, která příběh vypráví.

„Je to tak, poprvé jsme spolu hráli jako pár. Bylo to jiné, ale díky tomu, že se tak dobře známe, šly věci hladce, i když samotné role a společné scény byly často velmi tvrdé a náročné,“ říká Penélope Cruz. „Někdy to nebylo lehké, během natáčení jste ponořený do role. Nešlo odejít z placu a doma si pak dát večeři jako pár. Některé společné scény jsou opravdu velmi emocionálně náročné, hlavně pro Penélope,“ vypráví Javier Bardem.

Související články

Další články