Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oznámkovali jsme porotce Tváře: Kohák prošel, ale Pazderková je na propadnutí!

+ Další 2 fotografie
První řada show Tvoje tvář má známý hlas byla opravdová bomba. Ale teď si diváci stěžují čím dál tím víc a mimo jiné nadávají na porotu. Jak si vlastně stojí?

Druhá řada Tváře pořád tak trochu vázne a porota také. Jak dopadli po oznámkování porotci?

1. Jakub Kohák za 1-

Samozvaný předseda poroty je vtipný, umí si udělat legraci i sám ze sebe a soutěžící zbytečně neshazuje. Někdy by si mohl odpustit sexuální narážky na něžné pohlaví a zbytečně nehekat nad vnadami Marty Jandové. Jinak by to měl za čistou výbornou!

2. Janek Ledecký za 3-

Místo něj by tam vlastně mohl sedět kdokoliv jiný. Nebo by tam mohla být prázdná židle s počítačem, který by náhodně generoval hodnocení. Moc toho nenamluví, a když něco říká, není to ani k věci. I když je to nejzkušenější muzikant, tak soutěžícím moc neradí. Na druhou stranu nikoho neztrapňuje a je docela spravedlivý.

3. Iva Pazderková – pryč!

Blbá blondýna je ale na propadnutí! Jako zpěvačka v první řadě byla nepřekonatelná, ale teď je to hrůza. Je afektovaná, snaží si během večera dělat vlastní show a navíc se šeptá, že v zákulisí shazuje soutěžící. Vadí jí hlavně přítomné dámy – Ivana Jirešová, Markéta Procházková a naposledy Anička Slováčková.

Dost jí mají i diváci, kteří radši přepínají na jiný program, než aby poslouchali její „moudra“.

A jaké jsou další důvody, proč lidé nemůžou vydýchat novou Tvář? To se dozvíte TADY.

Související články

Další články