Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Oživlou barbie z Ukrajiny někdo zmlátil: Takhle podivná umělotina vypadá po napadení!

Valerii Lukyanovu někdo surově zmlátil.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Ukrajinka Valeria Lukyanova (28) se zhlédla v podivném kultu umělohmotně vypadajících bytostí a za pomoci brutálních diet, plastických operací a kouzla make-upu ze sebe dělá lidskou barbie.

Křehkou blondýnku teď někdo před jejím domem v Oděse brutálně napadl. „Byla jsem napadena u vchodu do panelového domu, kde bydlím. Vracela jsem se z nákupu a zadávala zrovna kód k vchodovým dveřím, když se na mě přiřítili dva muži. Jeden z nich mě několikrát praštil do hlavy, další mě začal škrtit,“ řekla Valeria Mail Online.

Muži ji neokradli, jejich útok byl jasně cílený a dívku zachránilo to, že násilníci utekli před kolemjdoucími. K útoku došlo na Halloween. Až teď se na internetu začaly objevovat fotografie napadené Valerie s obvázanou hlavou.

Někteří dokonce dívku podezírají, že napadením maskuje další plastickou operaci. Valeria ale říká, že má na sobě umělá pouze prsa.

Související články

Další články